.

דף הרשמה לתכנית לימודית TMS

 

תכנית לימודית על כאבים ממקור רגשי- TMS

שלום לך.

בדף זה יתאפשר לך להירשם לתכנית ולהתחיל ללמוד וליישם באופן מיידי. 

אחת מהסיבות לכאבים היא במתחים ורגשות שאנו חווים. כאשר מקור זה לכאב אינו מזוהה נכון, אנשים רבים שסובלים יכולים להישאר ללא אבחנה נכונה למצבם ולכן אינם מצליחים להירפא. 

תכנית זו שנבנתה על ידי ד"ר ניר ברוש באה להשלים חסר זה, וללמד על תסמונת גוף-נפש הגורמת לכאבים ששמה TMS. משמעות המושג היא Tension Myoneural Syndrome והוא אובחן לראשונה על ידי הרופא האמריקאי ד"ר ג'ון סארנו.  זוהי תסמונת כאב הנגרמת ממתחים ורגשות ומשפיעה על שרירים ועצבים.

אבחנה זו יכולה להתאים למי שסובלים מהבעיות הבאות:

כאבי ראש, כאבי גב, כאבי צוואר, סכיאטיקה, פיברומיאלגיה, תסמונת המנהרה הקארפלית, מרפק טניס ומרפק גולף, כאבים בגיד אכילס, כאבים בכפות הידיים, כאבים במפרק הלסת, תסמונת המעי הרגיז/הרגיש, מיגרנה, אלרגיות שונות, בעיות בשינה, שלפוחית רגיזה, חרדות ועוד. זו רשימה חלקית בלבדשל המיקומים והצורות הנפוצים ביותר שאותם נראה אצל רוב האנשים. 

תכנית זו מלמדת על TMS ומה ניתן לעשות במצב זה.

התכנית אינה מתאימה למי שסובלים מבעיות רפואיות מאובחנות (ניתנת כאן רשימה חלקית בלבד): דלקת פרקים מכל סוג, סרטן, שברים, נקעים, מצבים לאחר תאונה בזמן האחרון ועוד. במקרה של ספק נא להתייעץ עם הרופא המטפל.  

זוהי תכנית לימודית וההשתתפות בה אינה מכוננת קשר של רופא-מטופל בינך לבין ד"ר ניר ברוש. אמנם התכנית מכילה ידע מעשי רב שיקנה לך הבנה מעמיקה על TMS, אך היא אינה מיועדת או מהווה תחליף לביצוע אבחנה רפואית מסודרת ומוקפדת.   

לגבי כל בעיה רפואית וסימפטומים שהנך חווה יש להיבדק ולעשות אבחנה רפואית על ידי הרופא המטפל שלך. עליך לוודא שלא מדובר בבעיה רפואית רצינית שמצריכה טיפול רפואי מיידי.

התכנית אינה מייעצת לגבי שינוי של פעילות גופנית, שינוי של תרופות, או שינוי בצורות טיפול אחרות. שינויים אלה יש לעשות אך ורק בהתייעצות עם הרופא המטפל שלך. 

במהלך התכנית יילמדו כלים וטכניקות לעבודה יומיומית עם רגשות ומתחים - מדובר בטכניקות פשוטות וקלות ליישום יומיומי שאינן מצריכות ידע או ניסיון קודם. יחד עם זאת באם הנך במסגרת טיפול פסיכולוגי או רגשי, או מטופל/ת בתרופות לייצוב מצב הרוח, יש להתייעץ עם המטפל/ת שלך בנוגע להתאמת התכנית עבורך. 

משך הלימוד הוא כשבעה שבועות, במהלכם יועבר אליך באופן יומיומי ידע רב בוידאו, חומרים כתובים, תרגולי דמיון מודרך ועוד (החומרים ישלחו אליך לאימייל בכל יום פרט לשבתות וימי חג). זוהי מסגרת לימוד מקיפה שנועדה להקנות לך ידע שלם ביחס ל-TMS (תסמונת כאבים וסימפטומים נוספים על רקע של מתחים ורגשות), וללמד אותך כיצד ליישם ידע זה בחיי היומיום.  

להרשמה וקבלת התכנית נא לאשר את תנאי ההרשמה בטופס בצד השמאלי של הדף למעלה. 

בחום,

ד"ר ניר ברוש

 

 

הרשמו כאן לתכנית TMS: 

מלאו כאן את שדות הטופס, ולאחר מכן קראו ואשרו את תנאי ההרשמה

כל הזכויות שמורות לד"ר ניר ברוש 2018 (C)

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.